Сила громад


Андрій Нечай. Геолог, поет Майдану Гідності

 

Моя Україна

ЗЕМЛЯ дана Господом Українцям не для торгівлі !

ЗЕМЛЯ – то основа Української Нації та неподільна загальноНародна власність яка може бути передана тільки в користування виключно громадянам України на найжорсткіших умовах радивого хазяйнування на Ній для спільного блага !

Господь дав нам найкращу в Світі ЗЕМЛЮ, щоб на Ній в труді та мирі ріс й множився Український Рід, а не для вирощування стомільйонних врожаїв соняху чи рапсу . . .

Не вигода та нажива олігархів має стати мірилом господарювання на ЗЕМЛІ й в Україні, а покращення життя Українського Народу та Його примноження !

Читати більше



ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
-первинний суб`єкт місцевого самоврядування в Україні

Ця сторінка містить посилання на матеріали стосовно найменш відомої і менше всього впровадженої в реальне життя частини конституціїних прав громадянина України – прав у системі самоврядування.
Місцеве самоврядування здійснюється територіальними громадами сіл, селищ, міст як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад. Таким чином, первинним суб’єктом місцевого самоврядування Конституція України проголошує не адміністративно-територіальну одиницю, а територіальну громаду як певну самоорганізацію громадян, об’єднаних за терито­ріальною ознакою з метою задоволення в межах законодавства своїх колективних потреб і захисту своїх законних прав та інтересів.
Місцеве самоврядування, його гарантування з боку Української держави є не тільки правом територіальної громади, а й принципом конституційного ладу України. Це знайшло своє закріплення у ст. 7 Конституції України.




Володимир Россоха
В пошуку істини ...
Процес децентралізації «йде якби повним ходом». З усіх боків сурмлять про необхідність об'єднання територіальних громад і навіть декларують про об'єднання деяких громад, підкріплюючи це гаслами типу «Децентралізація: гроші і влада громадам». Гроші і влада - це те, що, на думку правлячої верхівки, має спокусити недосвідчений електорат, тому в його свідомість старанно вбивають подібні вислови.
Але що насправді криється за цими гаслами і чому Україні необхідно запустити реальний процес децентралізації?


       Володимир Россоха
Український народ - єдине джерело влади в Україні.  Саме він повинен відтворити свою державу у повній відповідності до вимог Конституції. 
Створити ініціативні групи свідомих громадян, провести збори громадян за місцем проживання і створити будинкові, вуличні, квартальні комітети самоорганізації і делегувати на загальні збори або конференцію територіальної громади громадських представників. Підготувати та провести загальні збори або конференції територіальних громад, прийняти Статути територіальних громад, затвердити Положення про всі органах місцевої та державної влади, що діють на території громад. Створити Комітети громадських представників громад з числа грамотних і гідних громадян, які повинні бути уповноваженими від громад представляти інтереси громад в усіх органах місцевої та державної влади як контрольно-ревізійний та наглядовий орган, який має право (уповноважений громадою) наймати та звільняти чиновників. 


    
Читати далі 


Колісник, Барабаш.  МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ 


Ярмиш О.Н., Серьогін В.О. Організація місцевого самоврядування в Україні
     Глава3 Організаціяроботи депутатів місцевих рад             

Комментариев нет:

Отправить комментарий